Axel Nilsson teckning

Axel Nilsson teckning
Axel Nilsson teckning
Axel Nilsson teckning
Axel Nilsson teckning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): Porträtt av Maj Jerndahl, signerad och daterad A. Nilsson 1920, blyerts, 43x26 cm.
UTSTÄLLD: Smedsudden 1970

396058

2016-07-16