Ryamatta Ann-Mari Hoke

Ryamatta Ann-Mari Hoke
Ryamatta Ann-Mari Hoke
Ryamatta Ann-Mari Hoke
Ryamatta Ann-Mari Hoke
Ryamatta Ann-Mari Hoke
Ryamatta Ann-Mari Hoke

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANN-MARI HOKE, ryamatta, signerad och daterad AMH 54/ VLH (Västmanlandsläns Hemslöjd alternativt Västerbottensläns Hemslöjd, ca 167x107 cm

Smärre fläckar

396062

2016-07-16