Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SVENSKA MÖBELFABRIKEN, sybord, 1930-tal, fanérat i björk och björkrot, skyltmärkt, höjd 68, 55x44 cm
Fanérskador
396074
2016-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här