Sybord Svenska Möbelfabriken

Sybord Svenska Möbelfabriken
Sybord Svenska Möbelfabriken
Sybord Svenska Möbelfabriken
Sybord Svenska Möbelfabriken
Sybord Svenska Möbelfabriken
Sybord Svenska Möbelfabriken
Sybord Svenska Möbelfabriken
Sybord Svenska Möbelfabriken
Sybord Svenska Möbelfabriken
Sybord Svenska Möbelfabriken

Klubbat för:

850 SEK

1 200 SEK

SVENSKA MÖBELFABRIKEN, sybord, 1930-tal, fanérat i björk och björkrot, skyltmärkt, höjd 68, 55x44 cm

Fanérskador

396074

2016-07-16