Georg Jensen årsskedar
Closed
2016-07-16
396091
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
GEORG JENSEN, årsskedar, 4 st., förgyllt sterlingsilver, stämplade Georg Jensen, 1973, längd 15 cm, SKEDAR, 2 st, svensk spetsig, silver, totalvikt ca 235g,