Georg Jensen årsskedar

Georg Jensen årsskedar
Georg Jensen årsskedar
Georg Jensen årsskedar
Georg Jensen årsskedar
Georg Jensen årsskedar
Georg Jensen årsskedar
Georg Jensen årsskedar
Georg Jensen årsskedar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GEORG JENSEN, årsskedar, 4 st., förgyllt sterlingsilver, stämplade Georg Jensen, 1973, längd 15 cm, SKEDAR, 2 st, svensk spetsig, silver, totalvikt ca 235g,

396091

2016-07-16