Handboja och fotboja

Handboja och fotboja
Handboja och fotboja
Handboja och fotboja
Handboja och fotboja
Handboja och fotboja
Handboja och fotboja
Handboja och fotboja
Handboja och fotboja

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

HANDBOJA, FOTBOJA, 1800-tal, järn, längd ca 26-88 cm

Slitage

396093

2016-07-16