Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Anatolien, kelim, ull på ullvarp, ca 250x114 cm
Skador, lagningar
396112
2016-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här