Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, "Lästo", fåtölj med fotpall, Swedese, 1960-tal, ek, stolen brännmärkt Swedese Yngve Ekström, fotpall omärkt, sitthöjd ca 42 cm
Omklädd, bruksslitage
396120
2016-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här