Matta rölakan

Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, rölakan, 1950/60-tal, geometriskt mönster, ca 225x175 cm

Fläckar, slitage

396133

2016-07-16