Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KISTA, 1800-tal, drickamålad furu, med läddika, höjd 39, 72x40 cm
Nyckel och lås saknas, ytskador, färgbortfall och torrsprickor
396147
2016-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här