Kista allmoge

Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTA, 1800-tal, drickamålad furu, med läddika, höjd 39, 72x40 cm

Nyckel och lås saknas, ytskador, färgbortfall och torrsprickor

396147

2016-07-16