Vitrinskåp kolonialstil
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
VITRINSKÅP, omkring 1900, tvådelat, bemålat, överdel med fyra glasluckor och bakomliggande hyllplan, underdel med fyra glasluckor och bakomliggande hyllplan, höjd 205, 211x34,5 cm
Skador och ytslitage
396150
2016-07-16