Albert Liedbeck oljemålning

Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning
Albert Liedbeck oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALBERT LIEDBECK (?-1955): Skeppsholmen, signerad och daterad Alb. Liedbeck 1927, olja på duk, 55x66 cm

396158

2016-07-16