Sass, Wolf & co mikroskop

Sass, Wolf & co mikroskop
Sass, Wolf & co mikroskop
Sass, Wolf & co mikroskop
Sass, Wolf & co mikroskop
Sass, Wolf & co mikroskop
Sass, Wolf & co mikroskop
Sass, Wolf & co mikroskop
Sass, Wolf & co mikroskop
Sass, Wolf & co mikroskop
Sass, Wolf & co mikroskop
Sass, Wolf & co mikroskop
Sass, Wolf & co mikroskop

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIKROSKOP, Sass, Wolf & co, Berlin, 1900-talets första hälft, inklusive trälåda samt diverse originaltillbehör, lådans mått höjd 38 cm, 26x21

Visst slitage

396160

2016-07-17