Sovjetiska propagandaaffischer

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

POLITISKA AFFISCHER, 6 st, Sovjet, tryckår 1977, bladmått ca 58x40 cm

Bruksslitage, skador

396162

2016-07-17