Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, fanér i teak, inredning med hyllor, nyckel medföljer, höjd 103 cm, 153x45 cm
Bruksslitage och smärre fläckar
396166
2016-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här