Sideboard i teak

Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, fanér i teak, inredning med hyllor, nyckel medföljer, höjd 103 cm, 153x45 cm

Bruksslitage och smärre fläckar

396166

2016-07-17