Cafébord Stockholms Bryggerier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAFÉBORD, 1900-talets första hälft, bord med skiva i ek och svärtat underrede, brännmärkt AB Stockholms bryggerier, höjd 70 cm, 89 x 59 cm

Bruksslitage, märken, repor

396170

2016-07-17