Britta Rendahl-Ljusterdahl rölakanmatta

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRITTA RENDAHL-LJUSTERDAHL, röllakansmatta, märkt GHV KS (Gammelstadens Hanväveri AB), signerad B Rendahl, ca 201x143 cm

Bruksslitage och fläckar

396173

2016-07-21