Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRITTA RENDAHL-LJUSTERDAHL, röllakansmatta, märkt GHV KS (Gammelstadens Hanväveri AB), signerad B Rendahl, ca 201x143 cm
Bruksslitage och fläckar
396173
2016-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här