Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 800 SEK
STOLAR, 4 st, nyrokoko, 1800-talets slut, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm
bruksslitage
396185
2016-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här