Stolar nyrokoko

Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 800 SEK

STOLAR, 4 st, nyrokoko, 1800-talets slut, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm

bruksslitage

396185

2016-07-17