Sture Haglund oljemålning

Sture Haglund oljemålning
Sture Haglund oljemålning
Sture Haglund oljemålning
Sture Haglund oljemålning
Sture Haglund oljemålning
Sture Haglund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STURE HAGLUND (1908-1978): Landskapsmotiv, signerad och daterad Sture Haglund -51, olja på duk, ca 66x46 cm

396190

2016-07-17