Matgrupp 1900-talets mitt
2016-07-17
396194
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, bok, konformade ben, bordets höjd 70, 115x69 cm
Slitage renoverade