Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKEDAR, TÅRTSPADE, MARMELADSKED, silver, Danmark / Sverige, 18/1900-tal, vikt ca 220 g
Slitage
396209
2016-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här