Skedar och tårtspade

Skedar och tårtspade
Skedar och tårtspade
Skedar och tårtspade
Skedar och tårtspade
Skedar och tårtspade
Skedar och tårtspade
Skedar och tårtspade
Skedar och tårtspade

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKEDAR, TÅRTSPADE, MARMELADSKED, silver, Danmark / Sverige, 18/1900-tal, vikt ca 220 g

Slitage

396209

2016-07-17