Serveringsvagn Wegner

Serveringsvagn Wegner
Serveringsvagn Wegner
Serveringsvagn Wegner
Serveringsvagn Wegner
Serveringsvagn Wegner
Serveringsvagn Wegner
Serveringsvagn Wegner
Serveringsvagn Wegner

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS WEGNER, serveringsvagn, Andreas Tuck, Danmark, 1960-tal, teak, på hjul, undertill med brännmärkning, höjd ca 62, 73x48 cm

Bruksslitage, smärre fläckar

396218

2016-07-17