Serveringsvagn Wegner
2016-07-17
396218
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HANS WEGNER, serveringsvagn, Andreas Tuck, Danmark, 1960-tal, teak, på hjul, undertill med brännmärkning, höjd ca 62, 73x48 cm
Bruksslitage, smärre fläckar