Stol Louis XVI-stil
2016-07-17
396220
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOL, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, förgylld, ljus klädsel, sitthöjd ca 45 cm