Notställ jugend
2016-07-17
396225
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NOTSTÄLL, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, hjultrissor, höjd 94, 45x29 cm
Slitage, ett hörn med fanerbortfall