Oda Peters oljemålning

Oda Peters oljemålning
Oda Peters oljemålning
Oda Peters oljemålning
Oda Peters oljemålning
Oda Peters oljemålning
Oda Peters oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ODA PETERS (1894-1987): Nakenmodell, signerad och daterad 1925, olja på duk, ca 71x81 cm

färgbortfall

396232

2016-07-17