Georg Jensen och Michelsen
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORG JENSEN, årssked, 3 st., sterlingsilver, 1976-1978, förgyllda, dekor av polykroma blommor, längd 15, samnt JULBESTICK, 6 st., sterlingsilver med emalj, Michelsen, vikt ca 405 g
Bruksslitage
396236
2016-07-17