Georg Jensen och Michelsen

Georg Jensen och Michelsen
Georg Jensen och Michelsen
Georg Jensen och Michelsen
Georg Jensen och Michelsen
Georg Jensen och Michelsen
Georg Jensen och Michelsen

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG JENSEN, årssked, 3 st., sterlingsilver, 1976-1978, förgyllda, dekor av polykroma blommor, längd 15, samnt JULBESTICK, 6 st., sterlingsilver med emalj, Michelsen, vikt ca 405 g

Bruksslitage

396236

2016-07-17