Alvar Aalto spegel

Alvar Aalto spegel
Alvar Aalto spegel
Alvar Aalto spegel
Alvar Aalto spegel

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AlLVAR AALTO, 1900-talets slut, björk, höjd ca 120x50 cm

Repor

396237

2016-07-17