Trancheringsbestick och karotter med lock

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRANCHERINGSBESTICK 3+2 dlr, KAROTTER med lock, 2 st, nysilver, 1900-tal, karotternas längd 24-30 cm

Slitage

396238

2016-07-17