Bröderna Andersson fåtölj med fotpall
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRÖDERNA ANDERSSON, fåtölj och fotpall, 1960-tal, benställning i teak, klädsel i chokladbrun galon, ställbar, skyltmärkta, sitthöjd ca 39 cm, fotpallens mått ca 41, 62x38 cm
Slitage i klädsel, något blekta armlän
396242
2016-07-17