Bröderna Andersson fåtölj med fotpall

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, fåtölj och fotpall, 1960-tal, benställning i teak, klädsel i chokladbrun galon, ställbar, skyltmärkta, sitthöjd ca 39 cm, fotpallens mått ca 41, 62x38 cm

Slitage i klädsel, något blekta armlän

396242

2016-07-17