Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (2) Blidösund samt Juno, signerad R. Ljunggren, 185/310 resp p.t , färglitografi, ca 33x42 resp 22x15 cm

Gullnad

396245

2016-07-17