Peter Hagdahl färglitografi

Peter Hagdahl färglitografi
Peter Hagdahl färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER HAGDAHL (född 1956): Komposition diptyk, signerad P. Hagdahl, 134/210, färglitografi, vardera ca 42x29,5 cm

Något gullnad

396248

2016-07-17