Timo Solin bemålad metall

Timo Solin bemålad metall
Timo Solin bemålad metall
Timo Solin bemålad metall
Timo Solin bemålad metall
Timo Solin bemålad metall
Timo Solin bemålad metall
Timo Solin bemålad metall
Timo Solin bemålad metall
Timo Solin bemålad metall
Timo Solin bemålad metall
Timo Solin bemålad metall
Timo Solin bemålad metall

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TIMO SOLIN (född 1947): Flicka med rött hår, bemålad metall, signerad och daterad -94, höjd ca 61 cm, bok om Timo Solin medföljer

396263

2016-07-17