Stellan Mörner

Stellan Mörner
Stellan Mörner
Stellan Mörner
Stellan Mörner

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): (2) "Teater", signerad Mörner, H.C XXXII/ XL resp H.C XXX/ XL, färglitografi, bladmått ca 50x65 cm, oramade

396276

2016-07-18