Armand Rossander oljemålning
2016-07-18
396280
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARMAND ROSSANDER (1914-1976): Komposition med träd, signerad A Rossander, olja på duk, ca 50x38 cm