Stolar empirestil

Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-tal, empirestil, björk, svart klädsel, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage

396291

2016-07-18