Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STOLAR, 4 st, 1900-tal, empirestil, björk, svart klädsel, sitthöjd ca 48 cm
Bruksslitage
396291
2016-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här