Astri Bergman Taube reliefer

Astri Bergman Taube reliefer
Astri Bergman Taube reliefer
Astri Bergman Taube reliefer
Astri Bergman Taube reliefer
Astri Bergman Taube reliefer
Astri Bergman Taube reliefer
Astri Bergman Taube reliefer
Astri Bergman Taube reliefer
Astri Bergman Taube reliefer
Astri Bergman Taube reliefer

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): "Änglamark", reliefer, 5 st., gips, signerade, numrerade 1354, vardera ca 20x40 cm

396301

2016-07-18