Skåp sannolikt Jämtland
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, sannolikt Jämtland, blåmålat med polykrom dekor av blommor, krönet med marmorering i blått, invändigt med hyllor, svarta kulfötter, 4-delat, höjd ca 205, 170x60 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen
Retuscher, delvis senare bemlåning, slitage, skador,
396312
2016-07-18