Skåp sannolikt Jämtland

Skåp sannolikt Jämtland
Skåp sannolikt Jämtland
Skåp sannolikt Jämtland
Skåp sannolikt Jämtland
Skåp sannolikt Jämtland
Skåp sannolikt Jämtland
Skåp sannolikt Jämtland
Skåp sannolikt Jämtland
Skåp sannolikt Jämtland
Skåp sannolikt Jämtland
Skåp sannolikt Jämtland
Skåp sannolikt Jämtland

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, sannolikt Jämtland, blåmålat med polykrom dekor av blommor, krönet med marmorering i blått, invändigt med hyllor, svarta kulfötter, 4-delat, höjd ca 205, 170x60 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Retuscher, delvis senare bemlåning, slitage, skador,

396312

2016-07-18