Karl Höglund

Karl Höglund
Karl Höglund

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Du och jag, signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, bladmått ca 60 x 41 cm,
oramad

396318

2016-07-18