Jan Håfström färglitografi
2016-07-18
396331
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm
Oramad