Maria med lamm
2016-07-18
396343
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Maria med lamm och Ärkeängeln Mikael, olja på duk, ca 63x51 cm