Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Vårskytte", samt "Svartlösa", signerad och daterad Roland S, ca 12x16 och 9x16 cm (samramade) resp 35x29 cm

Gulnader

396344

2016-07-18