Ulf Gripenholm litografi

Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Stadsmiljö, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1987, 34/360, färglitografi, ca 34x41 cm

396345

2016-07-18