Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROBERTO MATTA (Chile,1911-2002): Komposition, signerad Matta, 32/100, litografi, ca 88x65 cm
Gulnader/fläckar
396348
2016-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här