Roberto Matta litografi

Roberto Matta litografi
Roberto Matta litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile,1911-2002): Komposition, signerad Matta, 32/100, litografi, ca 88x65 cm

Gulnader/fläckar

396348

2016-07-18