Biosoffa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIOSOFFA, 1900-talets andra hälft, röd textil och stål, fällbara sitsar, kan skruvas isär, höjd ca 85, 170x70 cm

Bruksslitage, ett armlän saknas

396352

2016-07-18