Borgila silverask

Borgila silverask
Borgila silverask
Borgila silverask
Borgila silverask
Borgila silverask
Borgila silverask
Borgila silverask
Borgila silverask

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ATELJÉ BORGILA, lockask, sterlingsilver, lock med skiva i blodstensmalm, invändigt förgylld, stämplad "Borgila sterling" samt kontrollstämplar, höjd ca 4, diameter 7,5 cm

Smärre repor

396355

2016-07-18