Spegel sekelskifte 1900
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, sekelskifte 1900, Louis XVI-stil, fasettslipat glas, bronserad, bordets skiva med imitationsmåleri, mått spegel ca 177x97, konsolbord höjd ca 41, 36x95 cm
Nedre dekorornament med lagning, spegelglas med fläckor, slitage
396363
2016-07-18