Spegel sekelskifte 1900

Spegel sekelskifte 1900
Spegel sekelskifte 1900
Spegel sekelskifte 1900
Spegel sekelskifte 1900

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, sekelskifte 1900, Louis XVI-stil, fasettslipat glas, bronserad, bordets skiva med imitationsmåleri, mått spegel ca 177x97, konsolbord höjd ca 41, 36x95 cm

Nedre dekorornament med lagning, spegelglas med fläckor, slitage

396363

2016-07-18