Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
GUNGSTOL, 1800-talets andra hälft, mahogny, skuren dekor, sits och rygg i rotting, sitthöjd ca 40, medarnas längd 80 cm
Smärre ytskador
396365
2016-07-18